SULIMAR Sp. z o.o.

SULIMAR to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w naszym kraju. Jako regionalny browar, producent wina, napojów energetyzujących i centrum dystrybucji w jednym, od początku swojej działalności zyskuje szacunek klientów, konkurentów i kontrahentów.

czytaj więcej

IMEX TUNING

IMEX TUNING to międzynarodowa firma tuningowa, która powstała w 2001 roku. Zajmuje się kompleksowym przygotowaniem tuningu dla samochodów wszystkich marek. Najwyższej klasy technologia produkcyjna, oparta m.in. na technice kontaktowej, próżniowej oraz RTM sprawia, że IMEX TUNING jest rozpoznawalną marką, która zdobyła uznanie wielu miłośników tuningu.

czytaj więcej

OPTINER S.A.

Grupa Optiner S.A. to jedna z większych firm polskiego Internetu, posiadająca w swoim portfolio kilka znaczących marek dla sektora e-commerce – m.in. MMO, Kovson, Fitplay, czy Slimon. Profesjonalna oferta w postaci produktów oraz usług w sektorze fitness, suplementów diety oraz skutecznego odchudzania, w połączeniu z doskonałą jakością obsługi, uczyniły spółkę jedną z najbardziej zaufanych i najchętniej wybieranych firm
w swojej branży.

czytaj więcej

WILMED

WILMED jest prywatną Specjalistyczną Przychodnią Lekarską, od 1999 roku świadczącą usługi medyczne dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych o wysokich wymaganiach w zakresie świadczenia kompleksowych usług medycznych. Przychodnia WILMED oferuje możliwość wykonania szeregu nowoczesnych procedur medycznych zabiegów w systemie chirurgii jednego dnia. Do dyspozycji klientów pozostaje zespół doświadczonych specjalistów z wieloletnią praktyką.

czytaj więcej

Mondicondex

Mondicondex to spółka, która wchodzi w skład międzynarodowej korporacji Mondi Foods N.V. Firma zajmuje się przetwórstwem oraz sprzedażą produktów owocowych. W kilku nowoczesnych zakładach powstają wyroby najwyższej jakości, które sprzedawane są zarówno na rynku rodzimym, jak i w wielu krajach europejskich oraz
w USA. Umiejscowienie produkcji w naturalnym sąsiedztwie surowców – w regionach sadowniczych specjalizujących się w uprawie owoców sprawia, że Mondicondex rozwija się szybciej niż dynamicznie.

czytaj więcej