IMEX TUNING

IMEX TUNING to międzynarodowa firma tuningowa, która powstała
w 2001 roku. Zajmuje się kompleksowym przygotowaniem tuningu dla samochodów wszystkich marek. Najwyższej klasy technologia produkcyjna, oparta m.in. na technice kontaktowej, próżniowej oraz RTM sprawia, że IMEX TUNING jest rozpoznawalną marką, która zdobyła uznanie wielu miłośników tuningu.

Kompetencje i wysoką jakość usług potwierdzają również liczne krajowe i zagraniczne wystawy i targi, w których firma prezentuje swoją ofertę. Zalicza się do nich m.in. największa europejska impreza tuningowa Essen Motortuning Show, w której firma uczestniczy nieprzerwanie od 2005 roku.

Z racji międzynarodowej grupy odbiorców firmy, m.in. Z Niemiec, Szwecji, Danii i Czech, podstawowym celem wszystkich przygotowanych przez nas projektów było przedstawienie ich w możliwie najbardziej uniwersalny sposób. Strona internetowa www.imex-tuning.com, której jesteśmy autorami, spełnia wszystkie powyższe wymagania. Cztery wersje językowe, atrakcyjny design dopasowany do oczekiwań grupy docelowej, nowoczesny i funkcjonalny panel do zarządzania stroną www oraz jej duża czytelność to cechy, za sprawą których strona wyróżnia się na rynku europejskiej konkurencji tuningowej.

Jesteśmy także autorami handlowych projektów B2B – w tym sklepu e-commerce http://spoiler-center.com, który został przygotowany na bazie naszej autorskiej platformy e-commerce – EBEXO. Jakość, funkcjonalność i duża przejrzystość powyższego projektu sprawiła, że firma IMEX TUNING zleciła nam przygotowanie kolejnej zaawansowanej platformy sprzedażowej, bazującej na EBEXO, która niebawem ujrzy światło internetowe.

Współpraca z Agencją Ibero układa się lepiej niż wzorcowo. Poszukując agencji, która najlepiej zrealizuje założone przez nas wizje, szukaliśmy partnera, którego doświadczenie, wyczucie i wsparcie techniczne sprawi, że przygotowywane projekty pozwolą nam skuteczne konkurować na trudnym i rozproszonym rynku tuningu. Platforma EBEXO okazała się rozwiązaniem, którego szukaliśmy od samego początku i którego wszystkich zalet nie da się opisać. Dzięki EBEXO oraz jej twórcom nasze projekty stały się handlowym strzałem w dziesiątkę.

Zrealizowane projekty