Kim jesteśmy

Ibero to kreatywna agencja interaktywna, która realizuje nowatorskie projekty i strategie biznesowe oraz e-biznesowe dla klientów korporacyjnych
i indywidualnych. Wykorzystując fachową wiedzę
i umiejętności, przygotowujemy i wdrażamy projekty, których celem jest zapewnienie maksymalnych korzyści wizerunkowo-finansowych dla wszystkich naszych klientów.

Myśląc o prawidłowym kreowaniu wizerunku firmy, trudno nie dostrzegać zalet oferowanych dziś przez media interaktywne. Zrozumienie zasad i mechanizmów panujących w Internecie to podstawa naszej codziennej pracy. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat możemy zaoferować skuteczne i konkurencyjne rozwiązania, dopasowane do konkretnych potrzeb i wymagań.

Nie szufladkujemy, a różnorodność naszej oferty sprawia, że także i nas nie da się zaszufladkować. Tworzymy duże i funkcjonalne portale internetowe, przygotowujemy projekty e-commerce, Corporate Identity i Corporate Design. Zajmujemy się kreowaniem wizerunku przy pomocy „tradycyjnego” marketingu. Wprowadzamy na rynek nowe produkty, wymyślamy nazwy, kształtujemy projekty opakowań, tworzymy skuteczne strategie i perswazyjne teksty, przygotowujemy sesje fotograficzne. Jednym słowem – jesteśmy nowoczesną agencją oferującą usługi 360° na najwyższym poziomie.
Co równie istotne, zawsze pamiętamy o tym, że idea, jakkolwiek kreatywna by nie była, musi dobrze sprzedać usługi i produkty finalnym odbiorcom.

Oddamy teraz głos naszym projektom, bo to one są rzeczywistą miarą Państwa
i naszych sukcesów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio

Kontakt