Mondicondex

Mondicondex to spółka, która wchodzi w skład międzynarodowej korporacji Mondi Foods N.V. Firma zajmuje się przetwórstwem oraz sprzedażą produktów owocowych. W kilku nowoczesnych zakładach powstają wyroby najwyższej jakości, które sprzedawane są zarówno na rynku rodzimym, jak i w wielu krajach europejskich oraz w USA. Umiejscowienie produkcji w naturalnym sąsiedztwie surowców
– w regionach sadowniczych specjalizujących się w uprawie owoców sprawia, że Mondicondex rozwija się szybciej niż dynamicznie.

Nasza współpraca z firmą Mondi Condex rozpoczęła się od przygotowania strony firmowej www.mondicondex.com.pl. Całość strony, jak i poszczególne jej komponenty (w postaci mapki, czy możliwości przewijania listy produktów na stronie głównej) zostały przygotowane na bazie technologii flash. Czytelność i funkcjonalność strony sprawiają, że nie tylko produkty oferowane przez Mondi Condex są najwyższej jakości. Głównym zamierzeniem firmy było stworzenie „czystej” kreacyjnie przestrzeni, w której potencjalny klient – indywidualny oraz korporacyjny – będzie mógł rozsmakować się w świeżości i niepowtarzalnym smaku oferowanych przez Mondicondex produktów. Zamierzenie udało się zrealizować w 100%, co zaowocowało rozpoczęciem stałej współpracy przy tworzeniu projektów interaktywnych oraz wizualnych.

Przygotowana przez nas strona firmy jest nie tylko atrakcyjna wizualnie. www.mondicondex.com.pl posiada prosty w obsłudze dwujęzyczny CMS, za sprawą którego zarządzanie komponentami strony stało się proste.

Zrealizowane projekty