Sulimar Sp. z o.o.

SULIMAR to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm
w naszym kraju. Jako browar, producent wina, napojów energetyzujących i centrum dystrybucji w jednym, od początku swojej działalności zyskuje szacunek klientów, konkurentów i kontrahentów.

Z firmą SULIMAR współpracujemy nieprzerwanie od ponad 3 lat. Od początku realizujemy kompleksową obsługę firmy pod kątem rozwiązań graficznych, identyfikacji wizualnej i corporate design. Przygotowujemy i realizujemy także większości akcji On-line, udzielamy odpowiedniego wsparcia technicznego i doradzamy, w jaki sposób najskuteczniej zaistniećw sieci. Dbamy także o skuteczną promocję firmy, zapewniając kompleksową opiekę pod względem pozycjonowania wszystkich brandów firmowych, jak i strony głównej firmy SULIMAR.

Dla firmy SULIMAR tworzyliśmy m.in. koncepcje graficzne produktów, zrealizowaliśmy sesje fotograficzne. Wprowadziliśmy także na rynek (akcje On-linowe, koncepcja wizualna, doradztwo, wsparcie techniczne) kilka nowych brandów piwa i napoi energetycznych.

Przygotowaliśmy i wdrożyliśmy kilkujęzyczną wersję strony www.sulimar.com.pl, z autorskim systemem CMS, w którym znajduje się centrum prasowe oraz nowatorski moduł rekrutacji pracowników. Nadaliśmy jej silnego charakteru i otworzyliśmy na nowych klientów, także spoza regionu łódzkiego. Zajęliśmy się kompleksowym przygotowaniem strategii identyfikacji wizualnej firmy SULIMAR oraz jej podstawowych brandów. Stworzyliśmy od podstaw, skutecznie wprowadziliśmy na rynek i nadal kompleksowo opiekujemy się sztandarowymi markami firmy, czyli piwami Eisenberg, Horsburg, Kronberg i Mistick oraz napojem energetycznym Hotbrain. Dla powyższych przygotowaliśmy m.in wizualizację graficzną (kolorystyka, wygląd puszek, etykiet, etc.) oraz wykorzystując możliwości nowoczesnych mediów, stworzyliśmy skuteczne strategie e-biznesowe.

Zajmujemy się kompleksową obsługą piwa Weizen (Pszeniczne Piwo 2007 Roku w Polsce). Dla tej marki zrealizowaliśmy m.in. kilkujęzyczną wersję strony www.weizen.pl – z prostym i funkcjonalnym systemem CMS ( z zaawansowanym modułem centrum prasowego) oraz przygotowaliśmy atrakcyjne projekty opakowań.

Efektem powyższych działań jest nieprzerwana, oparta na mocnych podstawach i wzajemnym zaufaniu, współpraca, która przyniosła wiele ciekawych i innowacyjnych projektów.

Z Ibero współpracujemy od 2007 roku. Efektem tej współpracy są projekty, z których jesteśmy bardzo zadowoleni,przede wszystkim pod względem ich skuteczności. Ibero, jako agencja interaktywna, świetnie sprawdza się nie tylko w uskutecznianiu działańinternetowych, ale także we wszelkich przejawach marketingu tradycyjnego. Jest to dla nas o tyle istotne, że nie musimy poszukiwać kilku odrębnych agencji, specjalizujących się w swoich wąskich dziedzinach. Ibero daje nam pewność, że zarówno zlecenie przygotowania koncepcji nowego opakowania, jak i skuteczne pozycjonowanie naszych projektów będą zrealizowane szybko, fachowo, solidnie i dokładnie. Mając takiego partnera, możemy spokojnie zająć się dalszym rozwojem naszego biznesu.

Mariusz Supady

prezes zarządu