OPTINER S.A.

Grupa Optiner S.A. to jedna z większych firm polskiego Internetu, posiadająca w swoim portfolio kilka znaczących marek dla sektora e-commerce – m.in. MMO, Kovson, Fitplay, czy Slimon. Profesjonalna oferta w postaci produktów oraz usług w sektorze fitness, suplementów diety oraz skutecznego odchudzania, w połączeniu
z doskonałą jakością obsługi, uczyniły spółkę jedną z najbardziej zaufanych i najchętniej wybieranych firm w swojej branży.

Grupa Optiner S.A. to jedna z większych firm polskiego Internetu, posiadająca w swoim portfolio kilka znaczących marek dla sektora e-commerce – m.in. MMO, Kovson, Fitplay, czy Slimon. Profesjonalna oferta w postaci produktów oraz usług w sektorze fitness, suplementów diety oraz skutecznego odchudzania, w połączeniu z doskonałą jakością obsługi, uczyniły spółkę jedną z najbardziej zaufanych i najchętniej wybieranych firm w swojej branży.

Nasza ponad 2 letnia współpraca obfitowała i nadal obfituje w realizację wielu ciekawych i, co równie ważne, coraz poważniejszych projektów. Jedną z najważniejszych realizacji było kompleksowe przygotowanie portalu społecznościowego slimon.pl – jednego z najistotniejszych brandów w portfolio marki. Slimon to skarbnica specjalistycznej wiedzy na temat skutecznego odchudzania. Prace nad brandem rozpoczęliśmy od przygotowania logotypu, który stał się rozpoznawalną wizytówką nowoczesnej marki oraz kwintesencją oferty w postaci skutecznego odchudzania oferowanego przez Slimon. Przyjemna kolorystyka logotypu stała się także podstawowym kolorem przygotowanego przez Ibero webdesignu. Portal został pomyślany w taki sposób, aby skutecznie połączyć zasady usability z zaawansowanym i mocno zróżnicowanym contentem. Istotną częścią portalu są elementy tworzone w nowoczesnej technologii flash, a także duża multimedialność. Slimon.pl posiada ponadto rozbudowany system zarządzania treścią, a także autorskie rozwiązania w zakresie rejestracji użytkowników, monitorowania rejestracji, obsługi diet, czy forum tematycznego.

Dla marki stworzyliśmy także wirtualną postać sympatycznego Slimonera, który wita wszystkich użytkowników sklepu internetowego slimoner.mmo.pl. Stał się on jednym z najbardziej rozpoznawalnych elementów wizualnych marki Slimon.

Dzięki dużemu doświadczeniu w sektorze nowoczesnych mediów, a także różnorodnym specjalizacjom naszych pracowników, Ibero może zaoferować specjalistyczną obsługę w każdej z gałęzi e-marketingu. Dzięki tym umiejętnościom, nasza współpraca z grupą Optiner stale rozszerza się o obsługę pozostałych marek w portfolio firmy. Efektem tej współpracy jest m.in. kompleksowe wprowadzenie na rynek marek Slimfix i Thermo Professional, przygotowanie wizualizacji opakowań wag Kovson, opracowanie kompletnego CI dla całej spółki Optiner SA oraz jej brandów, w tym m.in. dla sklepu MMO, czy opracowanie webdesignu połączonego z wdrożeniem dla kilku podstawowych marek Grupy Optiner.

Agencja Ibero sprostała naszym oczekiwaniom. Od dnia rozpoczęcia współpracy, powierzamy jej coraz więcej projektów w coraz szerszym zakresie. Kompleksowość oferty, która nie ogranicza się jedynie do zaprojektowania samego webdesignu oraz najwyższy profesjonalizm obsługi, skłoniły nas do powierzenia w ręce Ibero opieki nad naszymi największymi markami w portfolio. Agencja służy nam także fachową pomocą w zakresie strategii i pozycjonowania naszych brandów, w kontekście zrównoważonego rozwoju całej spółki Optiner SA. Ibero rozumie nas bardzo dobrze, a my bardzo dobrze rozumiemy się z Ibero. Dzięki temu udało nam się stworzyć relacje, które bardzo dobrze rokują na przyszłą współpracę

Adam Stadnicki

Członek zarządu Optiner S.A.