WILMED

WILMED jest prywatną Specjalistyczną Przychodnią Lekarską,
od 1999 roku świadczącą usługi medyczne dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych o wysokich wymaganiach
w zakresie świadczenia kompleksowych usług medycznych.
Przychodnia WILMED oferuje możliwość wykonania szeregu nowoczesnych procedur medycznych zabiegów w systemie chirurgii jednego dnia. Do dyspozycji klientów pozostaje zespół doświadczonych specjalistów z wieloletnią praktyką.

Naszą współpracę rozpoczęliśmy od przygotowania pełnej identyfikacji wizualnej marki w postaci projektu logo, papieru firmowego, teczek, wizytówek oraz pozostałych materiałów graficznych. Od tego momentu nasza współpraca nabrała jeszcze większego tempa. Przyszedł czas na przygotowanie projektu oraz realizację strony www.wilmed.pl. Atrakcyjna wizualizacja, duża funkcjonalność strony, w połączeniu z intuicyjnym systemem zarządzania jej treścią (m.in. przyjmowanie wizyt, newsy) sprawiają, że pierwsze źródło informacji w postaci strony www jest adekwatne do jakości oferowanych przez przychodnię usług. O dużym zróżnicowaniu oferty przychodni mówią przygotowane przez nas landing page.

WILMED to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się przychodnia medyczna. Tym bardziej cieszy nas fakt, że od samego początku możemy w tym procesie aktywnie uczestniczyć.

Współpraca z Agencją Ibero była konstruktywna i spełniła nasze wszystkie wymagania jakie stawialiśmy partnerowi odpowiedzialnemu za stworzenie internetowego wizerunku naszej przychodni. Agencja Ibero doskonale rozpoznała specyfikę rynku medycznego. Kreacje graficzne i typowo internetowe, przygotowane przez Ibero są dokładnie tym, czego oczekiwaliśmy od samego początku. Nowi klienci, którzy pojawiają się w naszej przychodni, często zachęceni internetowym przekazem, są tego najlepszym dowodem.

Beata Ciszewska

Członek Zarządu